Transplantace vlasů - vlasová klinika INTER CLINIC Praha - Radotín

Transplantace vlasů (hovorově "nastřelení vlasů") provádí naše 1. soukromá klinika vlasové transplantace již od roku 1993. Za období naší existence jsme provedli přes 3000 úspěšných zákroků. Na naší klinice INTER CLINIC Praha - Radotín najdete nejlepší vlasové chirurgy s téměř dvacetiletou zkušeností, školené v USA a Izraeli.

Transplantace vlasů v INTER CLINIC vyřeší následky padání vlasů

   Na naší vlasové klinice INTER CLINIC umíme vyřešit mnoho nepříjemných problémů s padáním vlasů a počínající, či rozsáhlejší, pleší:
   • kouty
   • kolečko
   • řídnutí vlasů
   • korekce transplantace vlasů z méně zkušených pracovišť аtd.

Naše metody vlasové transplantace jsme dovedli na tak vysokou úroveň, že naše klinika nabízí doživotní záruku na růst transplantovaných vlasů. Naši klienti tedy mají záruku péče na maximální úrovni.

Klinika vlasové chirurgie INTER CLINIC - záruka kvality

INTER CLINIC je nejstarší českou klinikou vlasové chirurgie. Naše tradice a renomé nás zavazuje poskytovat perfektní servis, se kterým budou naši klienti bezezbytku spokojeni. Naším cílem je spokojený klient, který naše služby vlasové chirurgie rád doporučí. Diskrétnost všech našich zaměstnanců je samozřejmostí.

Využijte služby bezplatné vlasové poradny

Každý náš klient má možnost využít bezplatnou úvodní konzultaci. Během ní se dozví, jak velký rozsah vlasové transplantace řeší jeho problém, jak bude zákrok proveden a jakého výsledku se jím dosáhne. Neváhejte a objednejte se do vlasové poradny ještě dnes.

Těšíme se na shledání s Vámi v INTER CLINIC Praha – Radotín.O kliniceHistorie 1.Soukromé kliniky vlasové transplantace INTER CLINIC sahá do počátku 90. let minulého století. Jejím zakladatelem je Ing. Milan Dvořák, který je také jedním z prvních transplantovaných Čechů. Za dobu 20 let existence vlasové kliniky podstoupilo transplantaci vlasů více jak 3000 klientů ze všech koutů světa.

Vlasová klinika sídlí v Praze 5 - Radotíně v samostatné vilce, kde se nachází i klinika plastické chirurgie INTER CLINIC. Zde se od roku 1998 provádějí zákroky plastické chirurgie, a to jak mužům, tak ženám. Klinika se nachází v klidné části obce, má vlastní parkoviště a garantuje maximální diskrétnost.

Klinika je až dosud v rukách rodiny Ing. Milana Dvořáka. Rodiný charakter celého zařízení je každému klientovi zřejmý hned při první návštěvě. Klademe důraz na individuální přístup, spokojenost klientů je pro nás na prvním místě. Snad i proto se INTER CLINIC drží již dvě desetiletí na špici soukromých klinik.

Těšíme se na Vaši návštěvu.

 

 


Kontakt

 

plastická chirurgie

Adresa:
INTER CLINIC Praha-Radotín,spol. s r.o.
Na Výšince 149/3
153 00 Praha 5 - Radotín
Česká republika

IČ: 250 71 289

HOTLINE: 732 300 900
Tel.: 257 910 505
Tel.: 257 910 555

Fax: 257 910 555

E-MAIL: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
www.interclinic.cz


Aktuality

Vlasová poradna